71J30-02-2-05N
Номер детали производителя:
71J30-02-2-05N
Производитель/бренд:
Grayhill, Inc.
Часть описания:
SWITCH KEY 5POS DP5T 250MA 115V
Производитель :
Grayhill, Inc.
Категория продукта :
Переключатели с замком
Actuator Type :
Flat Key
Angle of Throw :
30°
Circuit :
DP5T
Contact Finish :
Contact Material :
Silver Alloy
Contact Timing :
Non-Shorting (BBM)
Current Rating (Amps) :
250mA (AC/DC)
Features :
Antistatic
Key Removable Positions :
1 and 180°
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Positions :
5
Operating Temperature :
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 19.05mm Dia
Product Status :
Active
Switch Function :
On-On-On-On-On
Termination Style :
Solder Lug
Voltage Rating - AC :
115 V
Voltage Rating - DC :
30 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN BIND POST SPRING-LOAD
    CONN BIND POST SPRING-LOAD BLACK
    CONN BIND POST SPRING-LOAD RED
    CONN BIND POST SPRING-LOAD RED
Каталог сопутствующих товаров
  • E-Switch
    SWITCH KEYLOCK 2POS SPST 1A 125V
  • E-Switch
    SWITCH KEYLOCK 2POS SPST 4A 125V
    SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 4A 125V
  • NKK Switches
    SWITCH KEYLOCK 2POS SPDT 3A 125V
  • NKK Switches
    SWITCH KEYLK 2POS SPDT 0.4VA 28V