71J30-03-2-03S
- Номер детали производителя:
- 71J30-03-2-03S
- Производитель/бренд:
- Grayhill, Inc.
- Часть описания:
- SWITCH KEY 3POS DP3T 250MA 115V
- Производитель :
- Grayhill, Inc.
- Категория продукта :
- Переключатели с замком
- Actuator Type :
- Flat Key
- Angle of Throw :
- 30°
- Circuit :
- DP3T
- Contact Finish :
- Contact Material :
- Silver Alloy
- Contact Timing :
- Shorting (MBB)
- Current Rating (Amps) :
- 250mA (AC/DC)
- Features :
- Antistatic
- Key Removable Positions :
- 1 and 180°
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Positions :
- 3
- Operating Temperature :
- Panel Cutout Dimensions :
- Circular - 19.05mm Dia
- Product Status :
- Active
- Switch Function :
- On-On-On
- Termination Style :
- Solder Lug
- Voltage Rating - AC :
- 115 V
- Voltage Rating - DC :
- 30 V