MM034202-10
Номер детали производителя:
MM034202-10
Производитель/бренд:
DB Unlimited
Часть описания:
MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
Производитель :
DB Unlimited
Категория продукта :
микрофоны
Current - Supply :
180 µA
Direction :
Omnidirectional
Frequency Range :
30 Hz ~ 10 kHz
Height (Max) :
0.047" (1.20mm)
Impedance :
Output Type :
Analog
Port Location :
Top
Product Status :
Active
Ratings :
S/N Ratio :
59dB
Sensitivity :
-42dB ±1dB
Shape :
Rectangular
Size / Dimension :
0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Termination :
Solder Pads
Type :
MEMS (Silicon)
Voltage - Rated :
2 V