CRA12E083100KFTR
Номер детали производителя:
CRA12E083100KFTR
Производитель/бренд:
Vishay / Dale
Часть описания:
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 2012
Производитель :
Vishay / Dale
Категория продукта :
Резисторные сети, массивы
Applications :
Circuit Type :
Isolated
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Pins :
8
Number of Resistors :
4
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
2012, Convex, Long Side Terminals
Power Per Element :
125mW
Product Status :
Obsolete
Resistance (Ohms) :
100k
Resistor Matching Ratio :
Resistor-Ratio-Drift :
Size / Dimension :
0.200" L x 0.120" W (5.08mm x 3.05mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB