CRA12E083120RJTR
Номер детали производителя:
CRA12E083120RJTR
Часть описания:
RES ARRAY 4 RES 120 OHM 2012
Height - Seated (Max) :
0.028" (0.70mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power Per Element :
125mW
Resistance (Ohms) :
120
Size / Dimension :
0.200" L x 0.120" W (5.08mm x 3.05mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±5%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB