MB120S24C01
- Номер детали производителя:
- MB120S24C01
- Часть описания:
- AC/DC CONVERTER 24V 98W
- Состояние запаса:
- 68
- Approval Agency :
- CE
- Current - Output 1 :
- 4.1 A
- Efficiency :
- 94%
- Features :
- Universal Input
- Operating Temperature :
- -10°C ~ 70°C (With Derating)
- Power (Watts) :
- 98W (120W Forced Air)
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.00" L x 2.00" W x 1.25" H (101.6mm x 50.8mm x 31.8mm)
- Voltage - Input :
- 80 ~ 264 VAC
- Voltage - Isolation :
- 4 kV
- Voltage - Output 1 :
- 24V