ERJ-1GEJ395C
Номер детали производителя:
ERJ-1GEJ395C
Часть описания:
RES SMD 3.9M OHM 5% 1/20W 0201
Height - Seated (Max) :
0.010" (0.26mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Power (Watts) :
0.05W, 1/20W
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Resistance :
3.9 MOhms
Size / Dimension :
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Supplier Device Package :
0201
Temperature Coefficient :
-400/ +150ppm/°C
Tolerance :
±5%