WSL2010R4000FEA18
Номер детали производителя:
WSL2010R4000FEA18
Часть описания:
RES 0.4 OHM 1% 1W 2010
Features :
Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Height - Seated (Max) :
0.035" (0.89mm)
Operating Temperature :
-65°C ~ 170°C
Power (Watts) :
1W
Ratings :
AEC-Q200
Resistance :
400 mOhms
Size / Dimension :
0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Temperature Coefficient :
±75ppm/°C
Tolerance :
±1%
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB
Часть Производитель Запас Описание
WSL2 Apex Tool Group 5,380 SOLDERING STATION 150W 2 CH 120V