GFT035GA320240Y
Номер детали производителя:
GFT035GA320240Y
Производитель/бренд:
GI FAR Technology
Часть описания:
3.45" 320*240 TFT+TP
Производитель :
GI FAR Technology
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
White
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
3.5" (88.90mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
320 x 240
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
24-Bit (RGB), Digital
Product Status :
Active
Touchscreen :
Viewing Area :
72.00mm W x 54.56mm H