A1555.29.25
Номер детали производителя:
A1555.29.25
Производитель/бренд:
American Electrical, Inc.
Часть описания:
CABLE GLAND 17-25MM PG29 NYLON
Состояние запаса:
748
Производитель :
American Electrical, Inc.
Категория продукта :
Кабельные и шнуровые захваты
Color :
Light Gray
Conduit Hub Size :
Includes :
Sealing Ring
Ingress Protection :
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Material :
Polyamide (PA), Nylon
Operating Temperature :
-30°C ~ 100°C
Outside Cable Diameter (Max) :
0.984" (25.00mm)
Outside Cable Diameter (Min) :
0.669" (17.00mm)
Panel Hole Size :
1.457" (37.0mm)
Product Status :
Active
Thread Length :
0.433" (11.00mm)
Thread Size :
PG29
Type :
Cable Gland
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CIR BRKR MAG-HYDR 10A 240VAC
    CIR BRKR THERM 80A 600VAC/500VDC
    CIR BRKR MAG-HYDR 10A 240VAC
    CIR BRKR MAG-HYDR 5A 240VAC
    CIR BRKR MAG-HYDR 5A 480VAC