A1555.13.12
Номер детали производителя:
A1555.13.12
Производитель/бренд:
American Electrical, Inc.
Часть описания:
CABLE GLAND 5.5-12MM PG13 NYLON
Состояние запаса:
43
Производитель :
American Electrical, Inc.
Категория продукта :
Кабельные и шнуровые захваты
Color :
Light Gray
Conduit Hub Size :
Includes :
Sealing Ring
Ingress Protection :
IP68 - Dust Tight, Waterproof
Material :
Polyamide (PA), Nylon
Operating Temperature :
-30°C ~ 100°C
Outside Cable Diameter (Max) :
0.472" (12.00mm)
Outside Cable Diameter (Min) :
0.217" (5.50mm)
Panel Hole Size :
Product Status :
Active
Thread Length :
0.354" (9.00mm)
Thread Size :
PG13
Type :
Cable Gland
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CIR BRKR MAG-HYDR 10A 240VAC
    CIR BRKR THERM 80A 600VAC/500VDC
    CIR BRKR MAG-HYDR 10A 240VAC
    CIR BRKR MAG-HYDR 5A 240VAC
    CIR BRKR MAG-HYDR 5A 480VAC