OS128048PN11MO1B10
Номер детали производителя:
OS128048PN11MO1B10
Производитель/бренд:
ams OSRAM
Часть описания:
DISPLAY OLED 128X48 1.1" ORANGE
Производитель :
ams OSRAM
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Black
Backlight :
Without Backlight
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
1.1" (27.94mm)
Display Mode :
Display Type :
OLED - Passive Matrix
Dot Pixels :
128 x 48
Graphics Color :
Orange
Interface :
Parallel/Serial
Product Status :
Obsolete
Touchscreen :
Viewing Area :
28.60mm W x 11.57mm H