OS1200CH-BESW3
Номер детали производителя:
OS1200CH-BESW3
Производитель/бренд:
Clarion Safety Systems
Часть описания:
CAUTION ALUMINIUM SIGN 12" X 18"
Состояние запаса:
25
Производитель :
Clarion Safety Systems
Категория продукта :
Вывески, Таблички, Плакаты
Color :
Black and Yellow Legend, Black and Yellow Background
For Use With/Related Products :
Caution
Label Size :
12.00" L x 18.00" W (304.8mm x 457.2mm)
Label Type :
Caution. Sound Horn Proceed Slowly.
Material :
Aluminum
Product Status :
Active
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Desco
    SIGN ESD/STATIC 6"X1" BLCK/YLLW
  • c3controls
    22MM LEGEND PLATE (RESET)
  • c3controls
    30MM LP, RED, (EMERGENCY STOP)
    LPWE-22 - 30MM LP WHITE (START)
    30MM LEGEND PLATE, RED, (STOP)