LTA084C271F
Номер детали производителя:
LTA084C271F
Производитель/бренд:
Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
Часть описания:
LCD 8.4INCH 800X600 SVGA
Производитель :
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
8.4" (213.36mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
800 x 600 (SVGA)
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
LVDS
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Touchscreen :
Viewing Area :
170.40mm W x 127.80mm H