LTA085C184F
Номер детали производителя:
LTA085C184F
Производитель/бренд:
Toshiba Electronic Devices and Storage Corporation
Часть описания:
LCD 8.5INCH 800X480 WVGA TOUCH
Производитель :
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
CCFL
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
8.5" (215.90mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
800 x 480 (WVGA)
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
Parallel, 18-Bit (RGB)
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
184.80mm W x 110.88mm H