OS128064PK16MO1A00
Номер детали производителя:
OS128064PK16MO1A00
Производитель/бренд:
ams OSRAM
Часть описания:
DISPLAY OLED 128X64 1.6" ORANGE
Производитель :
ams OSRAM
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Black
Backlight :
Without Backlight
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
1.6" (40.64mm)
Display Mode :
Display Type :
OLED - Passive Matrix
Dot Pixels :
128 x 64
Graphics Color :
Orange
Interface :
Parallel/Serial
Product Status :
Obsolete
Touchscreen :
Viewing Area :
38.46mm W x 20.22mm H