DLC1010CZK
Номер детали производителя:
DLC1010CZK
Производитель/бренд:
DLC Display
Часть описания:
10.1" IPS TFT 1280X800
Состояние запаса:
10
Производитель :
DLC Display
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
LED
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
10.1" (256.54mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Dot Pixels :
1280 x 800
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
LVDS
Product Status :
Active
Touchscreen :
Viewing Area :
220.56mm W x 139.20mm H