DLC0213CNNG-2
Номер детали производителя:
DLC0213CNNG-2
Производитель/бренд:
DLC Display
Часть описания:
2.13" EPD MODULE 122X250
Состояние запаса:
99
Производитель :
DLC Display
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
2.130" (54.10mm)
Display Mode :
Display Type :
TFT - Electronic Paper Display (EPD)
Dot Pixels :
122 x 250
Graphics Color :
Interface :
SPI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Viewing Area :
23.70mm W x 48.55mm H