4DPI-32-II
Номер детали производителя:
4DPI-32-II
Производитель/бренд:
4D Systems
Часть описания:
DISPL 3.2" 320X240 PRIMARY RASPB
Производитель :
4D Systems
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
3.2" (81.28mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
320 x 240 (QVGA)
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
SPI
Product Status :
Active
Touchscreen :
Resistive
Viewing Area :
64.80mm W x 48.60mm H