4DLCD-144
Номер детали производителя:
4DLCD-144
Производитель/бренд:
4D Systems
Часть описания:
LCD TFT 1.4" 128X128 RGB 65K
Состояние запаса:
1
Производитель :
4D Systems
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
1.44" (36.57mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
128 x 128
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
Parallel, 8-Bit
Product Status :
Active
Touchscreen :
Viewing Area :
25.50mm W x 26.50mm H