SK-GEN4-70DCT-CLB
Номер детали производителя:
SK-GEN4-70DCT-CLB
Производитель/бренд:
4D Systems
Часть описания:
DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Производитель :
4D Systems
Категория продукта :
LCD, OLED, графический
Background Color :
Backlight :
LED - White
Controller Type :
Diagonal Screen Size :
7" (177.80mm)
Display Mode :
Transmissive
Display Type :
TFT - Color
Dot Pixels :
800 x 480 (WVGA)
Graphics Color :
Red, Green, Blue (RGB)
Interface :
Parallel/Serial
Product Status :
Active
Touchscreen :
Capacitive
Viewing Area :
154.00mm W x 85.92mm H