DSC200100L
Номер детали производителя:
DSC200100L
Производитель/бренд:
Panasonic
Часть описания:
TRANS NPN 50V 0.1A MINI3
Производитель :
Panasonic
Категория продукта :
Одиночные биполярные транзисторы
Current - Collector (Ic) (Max) :
100 mA
Current - Collector Cutoff (Max) :
100µA
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce :
210 @ 2mA, 10V
Frequency - Transition :
150MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Package / Case :
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Power - Max :
200 mW
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package :
MINI3-G3-B
Transistor Type :
NPN
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic :
300mV @ 10mA, 100mA
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) :
50 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONDUCTIVE TUBE JOINT NOZZLE
    5M CABLE FOR ER-V
    CONTROLLER AREA IONIZER ER-X
    CABLE WITH CONNECTOR LENGTH 9M
    DISCHARGE NEEDLE UNIT FOR ER-Q
Каталог сопутствующих товаров
  • Micro Commercial Components (MCC)
    TRANS NPN 40V 0.2A SOT23
    TRANS NPN 40V 0.6A SOT23
  • Nexperia
    TRANS NPN 65V 0.1A TO236AB
  • Nexperia
    TRANS NPN 65V 0.1A TO236AB
    TRANS NPN 40V 0.6A SOT23