LC4H-S-R4-24VS
- Manufacturer Part Number:
- LC4H-S-R4-24VS
- Part of Description:
- COUNTER LCD 4 CHAR 24V PANEL MT
- Count Rate :
- 30Hz, 5kHz
- Panel Cutout Dimensions :
- Square - 45.00mm x 45.00mm
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Time Format :
- Type :
- Batch, Tachometer, Totalizer
- Voltage - Supply :
- 24VAC, 12 ~ 24VDC