LC4H-R4-AC240V
- Manufacturer Part Number:
- LC4H-R4-AC240V
- Part of Description:
- COUNTER LCD 4 CHAR 100-240V PNL
- Count Rate :
- 30Hz, 5kHz
- Panel Cutout Dimensions :
- Square - 45.00mm x 45.00mm
- Termination Style :
- Plug In, 11 Pin (Octal)
- Time Format :
- Type :
- Preset
- Voltage - Supply :
- 100 ~ 240VAC