LXMG1624-12-42
- Manufacturer Part Number:
- LXMG1624-12-42
- Part of Description:
- MOD INVERTER CCFL DUAL 4W 12V
- Output :
- 1500V
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 4.53" L x 1.18" W x 0.26" H (115mm x 30mm x 6.5mm)
- Voltage - Input :
- 12V