LXMG1617-12-43
- Manufacturer Part Number:
- LXMG1617-12-43
- Part of Description:
- MOD INVERTER CCFL 4W 12V PROG
- Output :
- 1600V
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Size / Dimension :
- 3.39" L x 0.63" W x 0.24" H (86mm x 16mm x 6.2mm)
- Voltage - Input :
- 12V