LXMG1623-12-61
- Manufacturer Part Number:
- LXMG1623-12-61
- Part of Description:
- MOD INVERTER CCFL DUAL 6W 12V
- Output :
- 1800V
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 6.50" L x 0.83" W x 0.30" H (165mm x 21mm x 7.5mm)
- Voltage - Input :
- 12V