P.S-I-81350-24V
- Manufacturer Part Number:
- P.S-I-81350-24V
- Manufacturer/Brand:
- ISL Products International
- Part of Description:
- 24VDC Ballast for 800mA UVC High
- Stock Condition:
- 100
- Manufacturer :
- ISL Products International
- Product Category :
- Ballasts, Inverters
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Output :
- 800mA
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 4.20" L x 2.25" W x 1.98" H (106.7mm x 57.2mm x 50.2mm)
- Type :
- CCFL and UV Lamps
- Voltage - Input :
- 24VDC