APNL22W02
- Manufacturer Part Number:
- APNL22W02
- Manufacturer/Brand:
- Acura Embedded Systems
- Part of Description:
- AcuPanel-22 All-in-one 22" PC
- Stock Condition:
- 10
- Manufacturer :
- Acura Embedded Systems
- Product Category :
- Industrial PCs
- Approval Agency :
- CE
- Core Processor :
- Intel® Core™ i5 1.6GHz, 4 Core
- Display Type :
- Expansion Type :
- Features :
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Water Resistant
- Memory :
- DDR (16GB Installed)
- Mounting Type :
- Panel or VESA Mount
- Operating System :
- Windows 10
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Product Status :
- Active
- Storage :
- SSD, 256GB
- Type :
- Panel PC
- Voltage - Supply :
- 9 ~ 36VDC