APNL22WHB03
- Manufacturer Part Number:
- APNL22WHB03
- Manufacturer/Brand:
- Acura Embedded Systems
- Part of Description:
- ACUPANEL-22 ALL-IN-ONE 22" HB PC
- Stock Condition:
- 10
- Manufacturer :
- Acura Embedded Systems
- Product Category :
- Human Machine Interface (HMI)
- Case Color :
- Black/Gray
- Display Type :
- Color
- Features :
- For Use With/Related Products :
- Multiple Manufacturer, Multiple Product
- Ingress Protection :
- IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant
- Operating Temperature :
- -20°C ~ 60°C
- Product Status :
- Active
- Size - Display :
- 22.0"
- Type :
- Voltage - Supply :
- 9 ~ 36VDC