GS81280Z36GT-333I
Manufacturer Part Number:
GS81280Z36GT-333I
Manufacturer/Brand:
GSI Technology
Stock Condition:
6
Manufacturer :
GSI Technology
Product Category :
Memory
Access Time :
Clock Frequency :
333 MHz
Memory Format :
SRAM
Memory Interface :
Parallel
Memory Organization :
4M x 36
Memory Size :
144Mbit
Memory Type :
Volatile
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 100°C (TJ)
Package / Case :
100-LQFP
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
100-TQFP (20x14)
Technology :
SRAM - Synchronous, ZBT
Voltage - Supply :
2.3V ~ 2.7V, 3V ~ 3.6V