BK1005EM601-TV
Manufacturer Part Number:
BK1005EM601-TV
Part of Description:
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Height (Max) :
0.022" (0.55mm)
Impedance @ Frequency :
600 Ohms @ 100 MHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)