FBS-GAM04-P-C100
- Manufacturer Part Number:
- FBS-GAM04-P-C100
- Manufacturer/Brand:
- EPC Space
- Part of Description:
- 100V 5A DUAL LOW SIDE DRIVER
- Stock Condition:
- 15
- Manufacturer :
- EPC Space
- Product Category :
- Power Driver Modules
- Configuration :
- 3 Phase
- Current :
- 10 A
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Package / Case :
- 18-SMD Module
- Product Status :
- Active
- Type :
- MOSFET
- Voltage :
- 100 V