FBS-GAM01-P-C50
Manufacturer Part Number:
FBS-GAM01-P-C50
Manufacturer/Brand:
EPC Space
Part of Description:
50V 10A SINGLE LOW SIDE DRIVER
Stock Condition:
25
Manufacturer :
EPC Space
Product Category :
Power Driver Modules
Configuration :
3 Phase
Current :
12 A
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
9-SMD Module
Product Status :
Active
Type :
MOSFET
Voltage :
50 V