IKCM15H60GAXKMA2
- Manufacturer Part Number:
- IKCM15H60GAXKMA2
- Part of Description:
- IFPS MODULES 24MDIP
- Current :
- 15 A
- Package / Case :
- 24-PowerDIP Module (1.028", 26.10mm)
- Voltage :
- 600 V