8926-02-600MMX80M
- Manufacturer Part Number:
- 8926-02-600MMX80M
- Manufacturer/Brand:
- 3M
- Part of Description:
- THERMALLY CONDUCTIVE INTERFACE T
- Manufacturer :
- 3M
- Product Category :
- Pads, Sheets
- Adhesive :
- Acrylic
- Backing, Carrier :
- Color :
- White
- Material :
- Polymer
- Outline :
- 80.00m x 600.00mm
- Product Status :
- Active
- Shape :
- Rectangular
- Thermal Conductivity :
- 1.5W/m-K
- Thermal Resistivity :
- Thickness :
- 0.0079" (0.200mm)