MAGX-L20035-01000P
Manufacturer Part Number:
MAGX-L20035-01000P
Manufacturer/Brand:
MACOM Technology Solutions
Part of Description:
EVAL BOARD FOR MAGX-000035-01000
Manufacturer :
MACOM Technology Solutions
Product Category :
RF Evaluation and Development Kits, Boards
For Use With/Related Products :
MAGX-000035-01000P
Frequency :
0Hz ~ 3.5GHz
Product Status :
Obsolete
Supplied Contents :
Board(s)
Type :
Transistor
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
    CAP SILICON 1.5PF 10% SMD
    CAP SILICON 20PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 6PF 20% 50V SMD
    CAP SILICON 33PF 20% NONSTANDARD
    CAP SILICON 100PF 20% SMD