MSPH-110-SS
- Manufacturer Part Number:
- MSPH-110-SS
- Part of Description:
- 110 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
- Specifications :
- 5.906" (150.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width