MSPH-105-SS
- Manufacturer Part Number:
- MSPH-105-SS
- Manufacturer/Brand:
- Ruland Manufacturing
- Part of Description:
- 105 MM STAINLESS SHAFT COLLAR
- Stock Condition:
- 2
- Manufacturer :
- Ruland Manufacturing
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 5.906" (150.00mm) Outer Diameter x 1.260" (32.00mm) Width