18PTFESTRBRO500
- Manufacturer Part Number:
- 18PTFESTRBRO500
- Part of Description:
- HOOK-UP STRND 18AWG BROWN 500'
- Stock Condition:
- 50
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.069" (1.75mm)
- Jacket Color :
- Brown
- Length :
- 500.0' (152.4m)
- Operating Temperature :
- 200°C
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 18 AWG