18PTFESTRBRO25
- Manufacturer Part Number:
- 18PTFESTRBRO25
- Part of Description:
- HOOK-UP STRND 18AWG BROWN 25'
- Stock Condition:
- 48
- Jacket (Insulation) Diameter :
- 0.069" (1.75mm)
- Jacket Color :
- Brown
- Length :
- 25.00' (7.62m)
- Operating Temperature :
- 200°C
- Voltage :
- 600V
- Wire Gauge :
- 18 AWG