GSR6250-60
- Manufacturer Part Number:
- GSR6250-60
- Part of Description:
- GROOVED SHAFT, 5/8 IN OD X 6 LG
- Stock Condition:
- 53
- Specifications :
- 0625" (15.87mm) Outer Diameter x 6.000" (152.40mm) Length