GP0781-120
- Manufacturer Part Number:
- GP0781-120
- Manufacturer/Brand:
- Ondrives.US Corp
- Part of Description:
- SHAFT, 0.0781 DIA. X 12IN LG
- Stock Condition:
- 27
- Manufacturer :
- Ondrives.US Corp
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.078" Dia x 12.000" L (1.58mm x 304.80mm)