GP0781-240
- Manufacturer Part Number:
- GP0781-240
- Manufacturer/Brand:
- Ondrives.US Corp
- Part of Description:
- SHAFT, 0.0781 DIA. X 24IN LG
- Stock Condition:
- 11
- Manufacturer :
- Ondrives.US Corp
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.078" Dia x 24.000" L (1.58mm x 609.60mm)