0.50X3.0FLT304SS-12
Manufacturer Part Number:
0.50X3.0FLT304SS-12
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1/2" X 3" STAINLESS STEEL FLAT B
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
12.000" L x 3.000" W x 0.500" H (304.80mm x 76.20mm x 12.70mm)
Type :
Stainless Flat Bar
International Shipping, on time,   every time.
Manufacturer related products
Catalog related products
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR