0.50RD6061T6511-12
- Manufacturer Part Number:
- 0.50RD6061T6511-12
- Manufacturer/Brand:
- Remington Industries
- Part of Description:
- 0.50RD6061T6511-12 1/2" DIAMETER
- Stock Condition:
- 50
- Manufacturer :
- Remington Industries
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 0.500" Dia x 12.000" L (12.70mm x 304.80mm)