0.50SQR304SS-36
- Manufacturer Part Number:
- 0.50SQR304SS-36
- Manufacturer/Brand:
- Remington Industries
- Part of Description:
- 1/2" X 1/2" STAINLESS STEEL SQUA
- Stock Condition:
- 50
- Manufacturer :
- Remington Industries
- Product Category :
- Structural, Motion Hardware
- Product Status :
- Active
- Specifications :
- 36.000" L x 0.500" W x 0.500" H (914.40mm x 12.70mm x 12.70mm)