FW80321M400SL6R2
Manufacturer Part Number:
FW80321M400SL6R2
Manufacturer/Brand:
Intel
Part of Description:
IC MPU XSCALE 400MHZ 544BGA
Stock Condition:
8
Manufacturer :
Intel
Product Category :
Microprocessors
Co-Processors/DSP :
Core Processor :
Xscale
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
Graphics Acceleration :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 105°C (TC)
Package / Case :
544-BGA
Product Status :
Obsolete
RAM Controllers :
DDR
SATA :
Security Features :
Speed :
400MHz
Supplier Device Package :
544-BGA (35x35)
USB :
Voltage - I/O :
2.5V, 3.3V