44-NKA12H-NYO
Manufacturer Part Number:
44-NKA12H-NYO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB DIFF AMBER
Manufacturer related products
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.740"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.860"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 1.670"