44-NKA120-CWO
Manufacturer Part Number:
44-NKA120-CWO
Part of Description:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR AMB
Product Status :
Obsolete
Manufacturer related products
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.740"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 0.860"
    LITEPIPE 4MM RND VERT 1.670"